Outlet - piramida zabaw dwujęzyczna piramidka edukacyjna

  • Ilość odwiedzin: 4
49.90 zł

Opis produktu

To zabawka, która rośnie razem z dzieckiem.Malucha można nauczyć dźwięków, jakie wydają zwierzątka, liczyć i zapoznawać z kolorami oraz wielkościami.Ze starszakiem można porozmawiać o tym co jedzą zwierzątka, gdzie mieszkają.Natomiast w późniejszym wieku klocki będą doskonałym rekwizytem do nauki słówek w języku angielskimZabawka wspomaga rozwój słownictwa i wzmaga apetyt poznawczy dziecka. Dziecko ćwiczy małą motorykę układając klocki w piramidę lub wkładając mniejsze klocki w większe.Rozwija wyobraźnię, koncentrację oraz precyzję w działaniu.Uczy się także rozpoznawać na zdjęciach ponad 40 zwierząt, powiększając początkowo swoje zrozumienie słownictwa, później ucząc się wypowiadać kolejne słowa.
Dzięki dwujęzycznym opisom, Maluch uczy się słów po polsku jak i po angielsku, dzięki czemu w zabawie nie zauważa nawet elementu nauki.Klocki w całości zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce. Jury złożone z rodziców, dzieci i specjalistów z branży dziecięcej doceniło walory edukacyjne i estetyczne Piramidy Zabaw!
Zabawka została wyróżniona w VI edycji prestiżowego konkursu Zabawka Roku organizowanego przez serwis zabawkowicz.pl.WYSOKOŚĆ WIEŻY: 80 cmWIEK: od 12 miesięcy

Oceń produkt

Recenzje

Brak ocen dla tego produktu. Bądź pierwszy!